Nasıl Kullanılır

     Eros Geciktirici Kremin ve sitemizde yer alan diğer iki marka kremin kullanımı hemen hemen aynıdır. Kullanımı çok basittir. Dikkat edilmesi gereken  önemli noktalar vardır. Yanlış kullanıldığın yan etki yapabilir.  Telefon numaraları ana sayfada yazılıdır.

Herhangi bir cep telefonu hattını saat 09.00 – 19.00 aralığında arayabilirsiniz. Prospektüsünde yabancı diller olduğundan, Türkçe desteklemediğinden kullanımını buraya yazdık.

     Kullanımı:

Aktiviteden 10 ile  15 dakika önce kullanmalısınız. Kremi kutudan çıkarın ve kapağını açın. Ağzı kapalı olabilir oraya kapağın uç tarafını bastırarak delin. Veya herhangi bir delici alet kullanabilirsiniz.  Krem, penis kalkık iken baş kısmına (halk dilinde şapka bölümü)az miktarda(nohut büyüklüğünde) zar halinde çevirecek kadar sürülür.

Penisin başından başka bir yere kesinlikle sürülmemelidir. Aksi taktirde aldığınız zevki azaltabilir ve bu sizin için zor bir durum olabilir. Penis de sertleşme sağlar. Bunun sebebi ise penisin sert kalmasını sağlamaktır. Kan dolaşımı devam ederse damarlar yumuşar ve penis boyu küçülür.

Ürün Hakkında Müşteri Yorumları

 • İsmimi vermek istemiyorum

  Maxman ürününü almak istiyorum daha önce bu resimde gördüğüm üründen satın almıştım aynı kutudansa istiyorum bir yerden aldım daha önce farklı kutu geldi hiç hoşuma gitmedi ama bu kutuda ki ürün çok güzelmiş 1 tane denemek için satın alıcam daha sonra memnun kalırsam sürekli alırım. bayagı hareketli bir yaşantım var. haftada 1 tüp rahat bitiyor :)

  Cevapla
 • Emre

  sonunda nasıl kullanıldığını öğrendim, teşekkürler.

  Cevapla
 • interstar

  Aldım. bakalım gelecek görecegiz.. biraz illgin bir açıklama yapmışlar.. özellikle son bölümü karmaşık…

  Cevapla
 • Adsız

  eros krem aldım çok azcıcık sürdüm çok güzel etkisi oldu

  Cevapla
 • bilal

  slm ben bugün eros kremi sipariş verdim ne zaman elimde olur lütfen söylerseniz mutlu olurum

  Cevapla
 • İsim

  selam ben Baku dan echaneden eros kremi aldim.

  Cevapla
 • İsim

  Ben eros kremi yaklaşık olarak iki aydan beri kullanıyorum.Memnunum çünkü kullanmasını bildikten sonra kesinlikle herhangi bir sorun çıkarmıyor.Kullanım talimatlarını uyguladığınız takdirde, kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim.İlişki sürenizi yaklaşık olarak 15 ya da 20 dakika kadar uzatıyor.Bu da büyük bir zevk almanıza kafi geliyor.

  Cevapla
 • xmen

  bu ürünler faydalımı ve yan etkileri var mı

  Cevapla
 • Anonim

  bende aldım ürünü gayet güzel çıktı

  Cevapla
 • ahmet

  eros kremi almadan önce müşteri temsilcisiyle görüşüp fikir aldım eros kremi tavsiye etti bir aydır kullanıyorum çok memnun kaldım müşteri temsilcisine tavsiyesinden dolayı çok teşekkür ederim

  Cevapla
 • ABUZER

  ARKADSLAR İŞE YARIYOR MU

  Cevapla

Ürün hakkında yorum yazın

*