Nasıl Kullanılır

Eros Geciktirici Kremin ve sitemizde yer alan diğer iki marka kremin kullanımı hemen hemen aynıdır. Kullanımı çok basittir. Dikkat edilmesi gereken  önemli noktalar vardır.

İnternet sitemiz den sabah 08:00’den gece 03:00 araların da sipariş verebilir ya da kafanız da ki her hangi bir soru için destek hattımız dan yardım alabilirsiniz.

     Kullanımı:

Aktiviteden 10 ile  15 dakika önce kullanmalısınız. Kremi kutudan çıkarın ve kapağını açın. Ağzı kapalı olabilir oraya kapağın uç tarafını bastırarak delin. Veya herhangi bir delici alet kullanabilirsiniz.  Krem, penis kalkık iken baş kısmına (halk dilinde şapka bölümü)az miktarda(nohut büyüklüğünde) zar halinde çevirecek kadar sürülür.

Müşteri Yorumları

  1. Maxman ürününü almak istiyorum daha önce bu resimde gördüğüm üründen satın almıştım aynı kutudansa istiyorum bir yerden aldım daha önce farklı kutu geldi hiç hoşuma gitmedi ama bu kutuda ki ürün çok güzelmiş 1 tane denemek için satın alıcam daha sonra memnun kalırsam sürekli alırım. bayagı hareketli bir yaşantım var. haftada 1 tüp rahat bitiyor :)

  2. Aldım. bakalım gelecek görecegiz.. biraz illgin bir açıklama yapmışlar.. özellikle son bölümü karmaşık…

  3. Ben eros kremi yaklaşık olarak iki aydan beri kullanıyorum.Memnunum çünkü kullanmasını bildikten sonra kesinlikle herhangi bir sorun çıkarmıyor.Kullanım talimatlarını uyguladığınız takdirde, kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim.İlişki sürenizi yaklaşık olarak 15 ya da 20 dakika kadar uzatıyor.Bu da büyük bir zevk almanıza kafi geliyor.

  4. eros kremi almadan önce müşteri temsilcisiyle görüşüp fikir aldım eros kremi tavsiye etti bir aydır kullanıyorum çok memnun kaldım müşteri temsilcisine tavsiyesinden dolayı çok teşekkür ederim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*